ساختار مرکز
منوی اصلی
نظرسنجی


عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 103
بازديدکنندگان امروز: 413
کل بازديدکنندگان: 1173751
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگزاري صفحه: 1.0764 ثانيه
مطالب آموزشی خدمات کتابخانه

امانت دهي

 کاربران کتابخانه پس از جستجو  و انتخاب کتب مورد نیاز خود می‌توانند جهت امانت آن را به بخش امانت ارایه نمایند.


 تمديد کتاب

امانت گيرندگان با توجه به تاريخ بازگشت، مؤظفند کتاب را در موعد مقرر، عودت يا تمديد نمايند و در صورت نياز به تمديد مجدد، کتابدار بخش امانت پس از کنترل کتاب از جهت رزرو نبودن کتاب مورد نظر، مدت امانت را مطابق آئين ‌نامه تمديد يا رزرو مي‌نمايد و در صورت رزرو بودن، کتابدار به متقاضي رزرو، برگشت کتاب را اعلام مي‌نمايد و امانت‌گيرنده موظف است در تاريخ اعلام شده كتاب را تحويل دهد در غير اين صورمطابق با آئين‌نامه كتابخانه مشمول جريمه خواهد شد.


 رزرو کتاب

در صورتي که تمامي نسخ يک کتاب امانت داده شده و مراجعه کننده ديگري مايل به استفاده از همين کتاب ‌باشد، کتابدار بخش امانت مي‌تواند کتاب مورد نظر را براي فرد مذکور رزرو نمايد در صورت عدم مراجعه فرد رزروكننده مطابق با آئين‌نامه كتابخانه، كتاب رزرو شده به مخزن برگشت داده خواهد شد.


مطالعه در محل

در صورتي که كاربران مايل باشند کتاب را در سالن مطالعه کتابخانه مطالعه نمايند، کتاب به مدت 24 ساعت جهت مطالعه در كتابخانه امانت داده می شود و فرد نمی تواند کتاب را از کتابخانه خارج نمايد.


 تسویه حساب با کتابخانه

کليه کاربران در پايان دوره تحصيلي خود ملزم به تسويه حساب با کتابخانه مي باشند. بدين منظور کاربر، برگه تسويه حساب را به بخش امانت تحويل داده و عضويت او باطل شده و برگه تسويه حساب با پرداخت جريمه (در صورت داشتن جريمه) توسط مسئول بخش امضاء و مهر مي‌شود. اگر کاربر، کتاب امانتي خود را عودت نداده و يا مفقود نموده، مؤظف است آن کتاب را خريداري و جايگزين نمايد و در صورت ناياب بودن کتاب، بنا بر نظر مسئول بخش امانت بايد يکي از کتب مورد نياز و پرکاربرد دانشجويان را خريداري کرده و به جاي کتاب مفقودي به کتابخانه تحويل دهد. فقط در اين صورت مي‌تواند با پرداخت جريمه با کتابخانه تسويه حساب نمايد.


شرایط استفاده ازکتابخانه

مراجعین (اساتید،کارکنان،دانشجویان و.)می توانند براساس مقرات موجود به شرح ذیل از امکانات کتابخانه استفاده نمایند.


1)اعضای هیات علمی تعداد 5 جلد کتاب به مدت 30 روز 

2)دانشجویان کارشناسی ارشد تعداد 3 کتاب به مدت 20 روز 

3) دانشجویان کاردانی وکارشناسی تعداد 3 کتاب به مدت 15 روز

5) کارمندان رسمی و پیمانی تعداد 3 کتاب به مدت 20 روز
مناسبتها

 

I      P      D

همایشها و سمینارها
پیوندها

http://bmc.muq.ac.ir/uploads/114_407_54_114_372_46_amoozesh.png